Case ih ve New Holland Traktör Yedek Parça güvencesi ile %100 güvenli alışveriş

Case Traktör Parça

Her makine için ideal çözüm;

Case IH ağı, sahada verimliliğinizi arttırmak ve bakım maliyetlerinizi makinelerinizin kullanım ömrü boyunca kontrol etmek için size kapsamlı çözümler sunar. Yaşınız veya modeliniz ne olursa olsun, makinelerinizi tanıyan ve ihtiyaçlarınızı dinleyen uzman teknisyenlerimiz sayesinde özellikle Case IH makineniz için tasarlanmış üst düzey kaliteli parçalara güvenebilirsiniz. Her zaman en iyi operasyonel performansı beklemeniz gerekir. Makinenizi en güvenli koşullarda. Bu hedefe ulaşmanın daha iyi bir yolu yoktur, özellikle makineniz için özel olarak üretilmiş orijinal yedek parçaların takılması, sıkı kalite yönergelerine uyulması ve sınıra kadar test edilmesi, paranın karşılığını veren değerde güvenilirlik ve dayanıklılık sunar.

Traktör Parça

www.traktorparca.com

 


 

ŞİRKET PROFİLİ

Türkiye'nin bereketli topraklarında tarım üreticilerimizi dünyanın en verimli, teknolojik tarım makine ve ekipmanları ile buluşturan bir firma olmaya devam ediyoruz.

Çeyrek asıra dayanan tarımsal faaliyet tecrübemiz ile dürüst ve ticari ahlak kuralları içerisinde traktör biçerdöver yedek parça ve tarım ekipmanları faaliyetlerinin ticari derinliğini, müşterileri ile uzun vadeli kuşaktan kuşağa geçecek güzel dostlukları güçlü organizasyonumuz ile sağlamaktayız.

Başak Karataş Tarım Aletleri ve Otomotiv San.Tic.A.Ş.